Gui Sportsklubb - Fotball

Gui Sportsklubb - Fotball

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:49
Gui - Bærums Verk Hauger
  Gjellum stadion 9er B
Wed 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Gui Heggedal - Fossum 2
  Gjellum stadion 9er A
Wed 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Amasone - Kjelsås
  Gjellum stadion kg
Thu 8 Oct
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Stabæk 2
  Gjellum stadion 9er A
Sat 10 Oct
kl 15:00 - 16:29
Gui - Høvik
  Gjellum stadion kg
Mon 12 Oct
kl 20:15 - 21:54
Gui - Fossum
  Gjellum stadion kg
Wed 14 Oct
kl 18:55 - 20:14
Gui Heggedal - Høvik Unicorns
  Gjellum stadion 9er A
Mon 26 Oct
kl 20:30 - 21:59
Gui - Haslum 2
  Gjellum stadion kg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 17 Sep
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Øvrevoll Hosle 3
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
Gui Rød - Bærum 1
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Gui - Bærums Verk Hauger 2
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Gui Heggedal - Asker SKK 3
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 20:15 - 21:54
Amasone - Lambertseter/MS
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 19:00 - 20:19
Gui - Holmen
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:10 - 20:29
Gui 2 - Jutul
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Gui Rød - Jardar 1
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Gui - Ullern 3
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 19:15 - 20:44
Gui - Abildsø
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:45 - 20:04
Gui 2 - Høvik 2
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Amasone 2 - Holmlia
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 20:30 - 21:59
Gui - Bærums Verk Hauger 4
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 15:00 - 16:19
Gui - Stabæk
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 19:10 - 20:29
Gui 2 - Røa 4
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Gui - Bærum 3
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 15:00 - 16:29
Gui - Røa
$item.username   Gjellum stadion kg
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal - Fossum 1
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal - Billingstad Bluegirls
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 27 May
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal - Gui Vollen 2
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 13 May
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal - Jutul
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 6 May
kl 19:10 - 20:29
Gui Rød - Jutul Gul
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 19:10 - 20:29
Gui Rød - Stabæk 3
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 19:10 - 20:29
Gui Vollen 2 - Jutul
$item.username   Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline